Åk. 9 Bryggan

Kontakta oss

Information

  • Uppdaterad: 29 april
  • 3 maj nationella prov i SO/historia
  • 5 maj nationella prov i SO/historia och pedagogisk eftermiddag
  • 11 maj nationella prov i matematik
  • 13 maj nationella prov i matematik
  • 20 maj aktivitetsdag på Fröjevi
  • 25 maj studiedag
  • OBS! Kom ihåg att ta hem din dator och ladda den, varje dag

Personal

Johan Oscarsson
Mentor i 9A
Lärare i SO & svenska
johan.oscarsson@lindesberg.se

Nicklas Mörk
Mentor i 9B
Lärare i matematik
nicklas.mork@lindesberg.se

Rickard Eriksson
Mentor i 9C
Lärare i matematik
rickard.eriksson@lindesberg.se

Johan Stadler
Mentor i 9A
Lärare i SO & engelska
johan.stadler@lindesberg.se

Christer Ramberg
Mentor i 9B
Pedagogassistent
christer.ramberg@lindesberg.se

Natali Saume
Mentor i 9C
Lärare i svenska
natali.saume@lindesberg.se

Erik Slättberg
Lärare i musik
erik.slattberg@lindesberg.se

Ida Hammarström
Lärare i Kompassen & resurs
ida.hammarstrom@lindesberg.se

Camilla Zettergren
Bibliotekarie
0581-833 12
camilla.zettergren@lindesberg.se

Jonas Cederulf
Studie- och yrkesvägledare
0581-833 41
jonas.cederulf@lindesberg.se