Stranden

Kontakta oss

Information 7A, 8A, 9C

  • Uppdaterad:

Personal

Rickard Eriksson
Mentor i 7A
Lärare i matematik
rickard.eriksson@lindesberg.se

Johan Stadler
Mentor i 7A
Lärare i SO & engelska
johan.stadler@lindesberg.se

Alexandra Cardenas Palomino
Mentor i 8A
Lärare i spanska
alexandra.cardenas-palomino@lindesberg.se

Maria Olofsdotter
Mentor i 8A
Lärare i HKK & textilslöjd
maria.olofsdotter@lindesberg.se

Henrik Balke
Mentor i 9C
Lärare i NO
henrik.balke@lindesberg.se

Marit Sonnesjö
Mentor i 9C
Lärare i SO & svenska
marit.sonnesjo@lindesberg.se

Tom Ernestål
Lärare i musik
Ordinarie lärare tjänstledig HT22
tom.ernestal@lindesberg.se

Christer Ramberg
Mentor i 8A
Resurspedagog
christer.ramberg@lindesberg.se

Jan Bragner
Lärare i trä- & metallslöjd
jan.bragner@lindesberg.se