Piren

Kontakta oss

Information 7C, 8C, 9A

  • Uppdaterad: 1/12
  • v. 49: Studiedag 6/12
    – Möjlighet finns att arbeta med uppgifter på plats 08:10 – 10:10. Elever skall ha varit i kontakt med lärare innan.
  • v. 50: Mer information kommer.
  • v.51: Julavslutning 21/12
    – Bussar går hem ca 11:00

Personal

Katarina Gåsfors
Mentor i 7C
Lärare i svenska som andraspråk
katarina.gasfors@lindesberg.se

Maria Fasth
Mentor i 8C
Lärare i engelska & svenska
maria.fasth@lindesberg.se

Ellinor Kumlin
Mentor i 9A
Lärare i HKK & svenska
ellinor.kumlin@lindesberg.se

Nicklas Mörk
Mentor i 7C
Lärare i matematik
nicklas.mork@lindesberg.se

Lukas Pousette
Mentor i 8C
Lärare i SO & idrott & hälsa
lukas.pousette@lindesberg.se

Anette Sandström
Mentor i 9A
Lärare i NO
anette.sandstrom@lindesberg.se

Clara Dittlau
Lärare i tyska
clara.dittlau@lindesberg.se

Thomas Mickelstrand
Lärare i SO & Kompassen
tomas.mickelstrand@lindesberg.se

Elina Schytt
Fritidsledare
elina.schytt@lindesberg.se

Carl Ivlove
Resurspedagog
carl.ivlove@lindesberg.se